KAPP KEPÇE
KAPP KEPÇE NO: 1
Stokta var
363,24 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik |
| Boyut (ÇAP) | 7,8 cm |
| Hacim | 75 ml |
| Ağırlık | 0,124 Kg |
KAPP KEPÇE NO: 2
Stokta var
408,65 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik |
| Boyut (ÇAP) | 8,8 cm |
| Hacim | 100 ml |
| Ağırlık | 0,142 Kg |
KAPP KEPÇE NO: 3
Stokta var
454,05 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik |
| Boyut (ÇAP) | 9,5 cm |
| Hacim | 145 ml |
| Ağırlık | 0,182 Kg |
KAPP KEPÇE NO: 4
Stokta var
544,86 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik |
| Boyut (ÇAP) | 10,7 cm |
| Hacim | 220 ml |
| Ağırlık | 0,262 Kg |
KAPP KEPÇE NO: 5
Stokta var
726,48 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik |
| Boyut (ÇAP) | 13,2 cm |
| Hacim | 456 ml |
| Ağırlık | 0,372 Kg |
KAPP KEPÇE NO: 7
Stokta var
1.861,61 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik |
| Boyut (ÇAP) | 18 cm |
| Hacim | 975 ml |
| Ağırlık | 0,948 Kg |
KAPP KEPÇE NO: 8
Stokta var
2.406,47 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik |
| Boyut (ÇAP) | 20,7 cm |
| Hacim | 1398 ml |
| Ağırlık | 1,236 Kg |
KAPP KEPÇE NO: 9
Stokta var
2.224,85 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik |
| Boyut (ÇAP) | 22,5 cm |
| Hacim | 2150 ml |
| Ağırlık | 1,804 Kg |
KAPP KEPÇE NO.10
Stokta var
5.584,83 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik |
| Boyut | 25 cm |
| Hacim | 3050 ml |
| Ağırlık | 2,152 Kg |











