Set Üstü Ekipmanlar
KAPP GN KÜVET 2/1 20 DELİKLİ
Stokta yok
2.003,72 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Boyut | 650*530 mm |
| Yükseklik | 20 mm |
| Ağırlık | 2,2 Kg |
KAPP GN KÜVET 2/1 200 DELİKLİ
Stokta yok
5.191,46 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Boyut | 650*530 mm |
| Yükseklik | 200 mm |
| Ağırlık | 3,37 Kg |
KAPP GN KÜVET 2/1 40 DELİKLİ
Stokta yok
2.185,88 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Boyut | 650*530 mm |
| Yükseklik | 40 mm |
| Ağırlık | 2,3 Kg |
KAPP GN KÜVET 2/1 65 DELİKLİ
Stokta var
2.595,73 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Boyut | 650*530 mm |
| Yükseklik | 65 mm |
| Ağırlık | 2,4 Kg |
KAPP GN KÜVET 2/3 100 DELİKLİ
Stokta yok
1.275,09 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Boyut | 354*325 mm |
| Yükseklik | 100 mm |
| Ağırlık | 1,07 Kg |
KAPP GN KÜVET 2/3 150 DELİKLİ
Stokta yok
2.003,72 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Boyut | 354*325 mm |
| Yükseklik | 150 mm |
| Ağırlık | 1,3 Kg |
KAPP GN KÜVET 2/3 20 DELİKLİ
Stokta yok
637,55 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Boyut | 354*325 mm |
| Yükseklik | 20 mm |
| Ağırlık | 0,73 Kg |
KAPP GN KÜVET 2/3 200 DELİKLİ
Stokta yok
2.550,19 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Boyut | 354*325 mm |
| Yükseklik | 200 mm |
| Ağırlık | 1,48 Kg |
KAPP GN KÜVET 2/3 40 DELİKLİ
Stokta yok
865,24 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Boyut | 354*325 mm |
| Yükseklik | 40 mm |
| Ağırlık | 0,83 Kg |
KAPP GN KÜVET 2/3 65 DELİKLİ
Stokta var
1.047,40 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Boyut | 354*325 mm |
| Yükseklik | 65 mm |
| Ağırlık | 0,82 Kg |
KAPP GN KÜVET 2/8 100
Stokta yok
1.047,40 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Boyut | 325×132 mm |
| Yükseklik | 100 mm |
| HACİM | 2 Lt |
| Ağırlık | 0,5 Kg |
KAPP GN KÜVET 2/8 65
Stokta yok
774,16 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Boyut | 325*132 mm |
| Yükseklik | 65 mm |
| HACİM | 1 Lt |
| Ağırlık | 0,4 Kg |











