Set Üstü Ekipmanlar
KAPP DÜDÜKLÜ TENCERE 15 LT
Stokta var
22.989,40 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 kalite paslanmaz çelik |
| Boyut (ÇAP) | Ø32 cm |
| Hacim | 15 Lt |
| Yükseklik | 19 cm |
| Ağırlık | 6 Kg |
KAPP DÜDÜKLÜ TENCERE 32*30 23 LT
Stokta yok
24.397,84 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 kalite paslanmaz çelik |
| Boyut (ÇAP) | Ø32 cm |
| Hacim | 23 Lt |
| Yükseklik | 23 cm |
| Ağırlık | 4 Kg |
KAPP ELMA OYACAK
Stokta var
454,34 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Ağırlık | 0,057 Kg |
KAPP FIRIN TEPSİ KAPAKSIZ 40*60*5cm
Stokta var
2.271,68 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| MALZEME | 304 kalite paslanmaz çelik |
| BOYUT (ÇAP) | 40*60 cm |
| YÜKSEKLİK | 5 cm |
| AĞIRLIK | 2,222 Kg |
KAPP FIRIN TEPSİ KAPAKSIZ 40*60*8cm
Stokta var
2.726,02 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| MALZEME | 304 kalite paslanmaz çelik |
| BOYUT (ÇAP) | 40*60 cm |
| YÜKSEKLİK | 8 cm |
| AĞIRLIK | 2,466 Kg |
Kapp Gastronom Küvet 1/1
Stokta var
681,50 ₺ 1.817,34 ₺Fiyat aralığı: 681,50 ₺ - 1.817,34 ₺ KDV DahilKapp Gastronom Küvet 1/1
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
Kapp Gastronom Küvet 1/2
Stokta var
408,90 ₺ 1.226,71 ₺Fiyat aralığı: 408,90 ₺ - 1.226,71 ₺ KDV DahilKapp Gastronom Küvet 1/2
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
Kapp Gastronom Küvet 1/3
Stokta var
318,04 ₺ 1.181,27 ₺Fiyat aralığı: 318,04 ₺ - 1.181,27 ₺ KDV DahilKapp Gastronom Küvet 1/3
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
Kapp Gastronom Küvet 1/4
Stokta var
272,60 ₺ 1.090,41 ₺Fiyat aralığı: 272,60 ₺ - 1.090,41 ₺ KDV DahilKapp Gastronom Küvet 1/4
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
Kapp Gastronom Küvet 1/6
Stokta var
272,60 ₺ 999,54 ₺Fiyat aralığı: 272,60 ₺ - 999,54 ₺ KDV DahilKapp Gastronom Küvet 1/6
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir











