Mutfak Gereçleri
KAPP KREMA TORBASI 60 CM
Stokta yok
726,62 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | Silikon |
| Boyut | 60.cm |
| Ağırlık | 0,43 Kg |
KAPP PARİZYEN KAŞIK KÜÇÜK 15 mm
Stokta var
499,55 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik |
| Kaşık Çapı | 15 mm |
| Ağırlık | 0,038 Kg |
KAPP PARİZYEN KAŞIK OVAL
Stokta var
499,55 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik |
| Ağırlık | 0,039 Kg |
KAPP PASLANMAZ UN ELEK
Stokta var
499,55 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik |
| Boyut (ÇAP) | cm |
| Ağırlık | Kg |
KAPP PASTA STANDI 30*10 CM
Stokta yok
1.135,34 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik |
| Boyut (ÇAP) | 30 cm |
| Yükseklik | 10 cm |
| Ağırlık | 1,08 Kg |
KAPP PİLAV ÖLÇEĞİ 13,5 cm
Stokta var
272,48 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Boyut (ÇAP) | 13,5 mm |
| Ağırlık | 0,188 Kg |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik |
KAPP PİLAV ÖLÇEĞİ 8 cm
Stokta var
136,24 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Boyut (ÇAP) | 8 mm |
| Ağırlık | 0,074 Kg |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik |
KAPP PİLAV ÖLÇEĞİ 8,5 cm
Stokta var
181,65 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Boyut (ÇAP) | 8,5 mm |
| Ağırlık | 0,094 Kg |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik |
KAPP PİLAV ÖLÇEĞİ 9,5 cm
Stokta var
227,07 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Boyut (ÇAP) | 9,5 mm |
| Ağırlık | 0,118 Kg |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik |
KAPP PİLAV ÖLÇEĞİ NO:4 10,5CM
Stokta var
272,48 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Boyut (ÇAP) | 10,5 mm |
| Ağırlık | 0,136 Kg |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik |
KAPP PUDRA ŞEKERLİK
Stokta var
317,89 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik |
| Ölçü (ÇAP) | 7 cm |
| Yükseklik | 10 cm |
| Ağırlık | 0,014 Kg |
KAPP SEBZE SOYACAK
Stokta var
499,55 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Boyut (ÇAP) | cm |
| Yükseklik | cm |
| Ağırlık | 0,068 Kg |











