Gastronom Küvetler
Kapp Gastronom Küvet 2/1
Stokta var
1.453,24 ₺ 3.814,74 ₺Fiyat aralığı: 1.453,24 ₺ - 3.814,74 ₺ KDV DahilKapp Gastronom Küvet 2/1
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
KAPP GN KÜVET 1/1 65 DELİKLİ
Stokta var
1.180,75 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Boyut | 530*325 mm |
| Yükseklik | 65 mm |
| Ağırlık | 1,25 Kg |
KAPP GN KÜVET 1/2 65 DELİKLİ
Stokta var
862,86 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Boyut | 325*265 mm |
| Yükseklik | 65 mm |
| Ağırlık | 0,6 Kg |
KAPP GN KÜVET 2/1 150 DELİKLİ
Stokta var
4.677,60 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Boyut | 650*530 mm |
| Yükseklik | 150 mm |
| Ağırlık | 2,38 Kg |
KAPP GN KÜVET 2/1 65 DELİKLİ
Stokta var
2.588,58 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Boyut | 650*530 mm |
| Yükseklik | 65 mm |
| Ağırlık | 2,4 Kg |
KAPP GN KÜVET 2/3 65 DELİKLİ
Stokta var
1.044,51 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Boyut | 354*325 mm |
| Yükseklik | 65 mm |
| Ağırlık | 0,82 Kg |
KAPP GN KÜVET KAPAK 1/3
Stokta var
862,86 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Boyut | 325*265 mm |
| Ağırlık | 0,7 Kg |
KAPP GN KÜVET KAPAK CONTALI 1/1
Stokta var
1.725,72 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Boyut | 530*325 mm |
| Ağırlık | 1,24 Kg |
KAPP GN KÜVET KAPAK CONTALI 1/2
Stokta var
1.044,51 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Boyut | 325*265 mm |
| Ağırlık | 0,7 Kg |
KAPP GN KÜVET KAPAK CONTALI 1/4
Stokta var
862,86 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Boyut | 265*162 mm |
| Ağırlık | 0,38 Kg |
KAPP MEZE KÜVETİ 23*33*4
Stokta var
499,55 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Boyut | 230*330 mm |
| Yükseklik | 42 mm |
| Ağırlık | 0,57 Kg |
KAPP MEZE KÜVETİ 28,5*43*5
Stokta var
1.226,17 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Boyut | 285×430 mm |
| Yükseklik | 51 mm |
| Ağırlık | 0,89 Kg |











