Saklama Ve Taşıma Ekipmanları
KAPP SEFER TASI 18*8*3cm
Stokta var
2.633,99 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Boyut (ÇAP) | 18 cm |
| Yükseklik | 8 cm / Tas |
| Hacim | 3 x 2 Litre |
| Ağırlık | 1,99 Kg |
KAPP SEFER TASI 18*8*4cm
Stokta var
3.224,37 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Boyut (ÇAP) | 18 cm |
| Yükseklik | 18 cm / Tas |
| Hacim | 4 x 2 Litre |
| Ağırlık | 2,61 Kg |
KAPP SEFER TASI 30*14*3cm
Stokta var
6.130,84 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Boyut (ÇAP) | 30 cm |
| Yükseklik | 14 cm / Tas |
| Hacim | 3 x 10 Litre |
| Ağırlık | 4,71 Kg |
KAPP SEFER TASI 30*14*4cm
Stokta var
8.219,86 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Boyut (ÇAP) | 30 cm |
| Yükseklik | 14 cm / Tas |
| Hacim | 4 x 10 Litre |
| Ağırlık | 5,131 Kg |
KAPP SİLİNDİRİK TENCERE 28X28cm
Stokta var
3.360,61 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Boyut (ÇAP) | Ø28 cm |
| Yükseklik | 28 cm |
| Hacim | 17,2 Lt |
| Ağırlık | 2,6 Kg |
KAPP SİLİNDİRİK TENCERE TABANLI 32X32cm
Stokta var
5.495,05 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Boyut (ÇAP) | Ø32 cm |
| Yükseklik | 32 cm |
| Hacim | 26 Lt |
| Ağırlık | 3,95 Kg |
KAPP SİLİNDİRİK TENCERE TABANLI 36X36cm
Stokta var
6.948,28 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Boyut (ÇAP) | Ø36 cm |
| Yükseklik | 36 cm |
| Hacim | 36,6 Lt |
| Ağırlık | 5,25 Kg |
KAPP SİLİNDİRİK TENCERE TABANLI 40X25cm
Stokta var
6.130,84 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Boyut (ÇAP) | Ø40 cm |
| Yükseklik | 25 cm |
| Hacim | 32 Lt |
| Ağırlık | 5,28 Kg |
Kapp Taşıma Kovası (Contalı, Tabanlı) 30x28cm
Stokta var
6.357,90 ₺ KDV DahilKapp marka olan taşıma kovası 304K Paslanmaz Çelik materyalden üretilmiştir. 20 Lt kapasiteye sahiptir. Tabanlıdır. Klipslidir. 30×28 Cm’dir. Ürün ölçüleri: 300×280 mm’dir.
Kapp Taşıma Kovası (Tabanlı) 40x40cm
Stokta var
10.944,68 ₺ KDV DahilKapp marka olan taşıma kovası 304K Paslanmaz Çelik materyalden üretilmiştir. 50 Lt kapasiteye sahiptir. Tabanlıdır. Klipslidir. 40×40 Cm’dir. Ürün ölçüleri: 400×400 mm’dir.
Kapp Taşıma Kovası (Tabansız) 30x28cm
Stokta var
5.540,46 ₺ KDV DahilKapp marka olan taşıma kovası 304K Paslanmaz Çelik materyalden üretilmiştir. 20 Lt kapasiteye sahiptir. Tabansızdır. Klipslidir. 30×28 Cm’dir. Ürün ölçüleri: 300×280 mm’dir.
Kapp Taşıma Kovası (Tabansız) 36x36cm
Stokta var
6.448,73 ₺ KDV DahilKapp marka olan taşıma kovası 304K Paslanmaz Çelik materyalden üretilmiştir. 36,6 Lt kapasiteye sahiptir. Tabansızdır. Klipslidir. 36×36 Cm’dir. Ürün ölçüleri: 360×360 mm’dir.











