Mağaza
KAPP GN KÜVET 1/6 150 DELİKLİ
Stokta yok
1.093,08 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Boyut | 176*162 mm |
| Yükseklik | 150 mm |
| Ağırlık | 0,43 Kg |
KAPP GN KÜVET 1/6 200 DELİKLİ
Stokta yok
1.366,35 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Boyut | 176*162 mm |
| Yükseklik | 200 mm |
| Ağırlık | 0,52 Kg |
KAPP GN KÜVET 1/6 65 DELİKLİ
Stokta yok
455,45 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Boyut | 176*162 mm |
| Yükseklik | 65 mm |
| Ağırlık | 0,31 Kg |
KAPP GN KÜVET 2/1 10
Stokta yok
1.457,44 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Boyut | 650×530 mm |
| Yükseklik | 10 mm |
| HACİM | 2,5 Lt |
| Ağırlık | 2,2 Kg |
KAPP GN KÜVET 2/1 100 DELİKLİ
Stokta yok
3.097,05 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Boyut | 650*530 mm |
| Yükseklik | 100 mm |
| Ağırlık | 3 Kg |
KAPP GN KÜVET 2/1 150 DELİKLİ
Stokta var
4.691,12 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Boyut | 650*530 mm |
| Yükseklik | 150 mm |
| Ağırlık | 2,38 Kg |
KAPP GN KÜVET 2/1 20 DELİKLİ
Stokta yok
2.003,98 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Boyut | 650*530 mm |
| Yükseklik | 20 mm |
| Ağırlık | 2,2 Kg |
KAPP GN KÜVET 2/1 200 DELİKLİ
Stokta yok
5.192,12 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Boyut | 650*530 mm |
| Yükseklik | 200 mm |
| Ağırlık | 3,37 Kg |
KAPP GN KÜVET 2/1 40 DELİKLİ
Stokta yok
2.186,16 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Boyut | 650*530 mm |
| Yükseklik | 40 mm |
| Ağırlık | 2,3 Kg |
KAPP GN KÜVET 2/1 65 DELİKLİ
Stokta var
2.596,06 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Boyut | 650*530 mm |
| Yükseklik | 65 mm |
| Ağırlık | 2,4 Kg |
KAPP GN KÜVET 2/3 100 DELİKLİ
Stokta yok
1.275,26 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Boyut | 354*325 mm |
| Yükseklik | 100 mm |
| Ağırlık | 1,07 Kg |
KAPP GN KÜVET 2/3 150 DELİKLİ
Stokta yok
2.003,98 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Boyut | 354*325 mm |
| Yükseklik | 150 mm |
| Ağırlık | 1,3 Kg |











