Mağaza
KAPP GN KÜVET 1/1 150 DELİKLİ
Stokta yok
2.049,40 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Boyut | 530*325 mm |
| Yükseklik | 150 mm |
| Ağırlık | 1,99 Kg |
KAPP GN KÜVET 1/1 20 DELİKLİ
Stokta yok
1.001,93 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Boyut | 530*325 mm |
| Yükseklik | 20 mm |
| Ağırlık | 0,97 Kg |
KAPP GN KÜVET 1/1 200 DELİKLİ
Stokta yok
2.595,91 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Boyut | 530*325 mm |
| Yükseklik | 200 mm |
| Ağırlık | 2,04 Kg |
KAPP GN KÜVET 1/1 40 DELİKLİ
Stokta yok
1.093,02 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Boyut | 530×325 mm |
| Yükseklik | 40 mm |
| Ağırlık | 1,09 Kg |
KAPP GN KÜVET 1/1 65 DELİKLİ
Stokta var
1.184,10 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Boyut | 530*325 mm |
| Yükseklik | 65 mm |
| Ağırlık | 1,25 Kg |
KAPP GN KÜVET 1/2 100 DELİKLİ
Stokta yok
1.047,47 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Boyut | 325*265 mm |
| Yükseklik | 100 mm |
| Ağırlık | 0,8 Kg |
KAPP GN KÜVET 1/2 150 DELİKLİ
Stokta yok
1.184,10 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Boyut | 325*265 mm |
| Yükseklik | 150 mm |
| Ağırlık | 0,98 Kg |
KAPP GN KÜVET 1/2 20 DELİKLİ
Stokta yok
637,59 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Boyut | 325*265 mm |
| Yükseklik | 20 mm |
| Ağırlık | 0,53 Kg |
KAPP GN KÜVET 1/2 200 DELİKLİ
Stokta yok
1.685,07 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Boyut | 325*265 mm |
| Yükseklik | 200 mm |
| Ağırlık | 1,25 Kg |
KAPP GN KÜVET 1/2 40 DELİKLİ
Stokta yok
774,22 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Boyut | 325*265 mm |
| Yükseklik | 40 mm |
| Ağırlık | 0,6 Kg |
KAPP GN KÜVET 1/2 65 DELİKLİ
Stokta var
865,30 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Boyut | 325*265 mm |
| Yükseklik | 65 mm |
| Ağırlık | 0,6 Kg |
KAPP GN KÜVET 1/3 100 DELİKLİ
Stokta yok
819,76 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Boyut | 325*176 mm |
| Yükseklik | 100 mm |
| Ağırlık | 0,6 Kg |











