Mağaza
Kapp Gastronom Küvet 1/1
Stokta var
682,71 ₺ 1.820,57 ₺Fiyat aralığı: 682,71 ₺ - 1.820,57 ₺ KDV DahilKapp Gastronom Küvet 1/1
Kapp Gastronom Küvet 1/2
Stokta var
409,63 ₺ 1.228,88 ₺Fiyat aralığı: 409,63 ₺ - 1.228,88 ₺ KDV DahilKapp Gastronom Küvet 1/2
Kapp Gastronom Küvet 1/3
Stokta var
318,60 ₺ 1.183,37 ₺Fiyat aralığı: 318,60 ₺ - 1.183,37 ₺ KDV DahilKapp Gastronom Küvet 1/3
Kapp Gastronom Küvet 1/4
Stokta var
273,09 ₺ 1.092,34 ₺Fiyat aralığı: 273,09 ₺ - 1.092,34 ₺ KDV DahilKapp Gastronom Küvet 1/4
Kapp Gastronom Küvet 1/6
Stokta var
273,09 ₺ 1.001,31 ₺Fiyat aralığı: 273,09 ₺ - 1.001,31 ₺ KDV DahilKapp Gastronom Küvet 1/6
Kapp Gastronom Küvet 1/9
Stokta yok
273,09 ₺ 455,14 ₺Fiyat aralığı: 273,09 ₺ - 455,14 ₺ KDV DahilKapp Gastronom Küvet 1/9
Kapp Gastronom Küvet 2/1
Stokta var
1.456,45 ₺ 3.823,19 ₺Fiyat aralığı: 1.456,45 ₺ - 3.823,19 ₺ KDV DahilKapp Gastronom Küvet 2/1
Kapp Gastronom Küvet 2/3
Stokta yok
500,66 ₺ 1.775,05 ₺Fiyat aralığı: 500,66 ₺ - 1.775,05 ₺ KDV DahilKapp Gastronom küvetleri 304K Paslanmaz Çelik materyalden üretilmiştir. 2/3 tipinde 2/3*20-40-65-100-150-200mm ölçülerindedir.
Kapp Gastronom Küvet 2/4
Stokta yok
728,23 ₺ 1.183,37 ₺Fiyat aralığı: 728,23 ₺ - 1.183,37 ₺ KDV DahilKapp Gastronom küvetleri 304K Paslanmaz Çelik materyalden üretilmiştir. 2/4 tipinde 2/4*20-40-65-100-150-200mm ölçülerindedir.
Kapp Gastronom Tepsi (Yapışmaz Paslanmaz Çelik) 1/1-20
Stokta var
2.321,22 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| MALZEME | 304 kalite paslanmaz çelik |
| ÖLÇÜ | 530*325 mm |
| YÜKSEKLİK | 20 mm |
| HACİM | 2,5 Litre |
| AĞIRLIK | 1,1 Kg |
KAPP GN KÜVET 1/1 10
Stokta yok
682,71 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Boyut | 530*325 mm |
| Yükseklik | 10 mm |
| HACİM | 1,25 Lt |
| Ağırlık | 0,97 Kg |
KAPP GN KÜVET 1/1 100 DELİKLİ
Stokta yok
1.547,48 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Boyut | 530*325 mm |
| Yükseklik | 100 mm |
| Ağırlık | 1,44 Kg |











