Mağaza
KAPP IZGARA MAŞASI 27,5CM
Stokta var
272,61 ₺ KDV DahilTEKNİK ÖZELLİKLER
Boyut 27,5 cm
Ağırlık 0,102 Kg
Malzeme Paslanmaz Çelik
Kapp Kaçarola (Tabanlı) 16x7cm
Stokta var
908,71 ₺ KDV DahilKapp Kaçarola 304 kalite paslanmaz çelikten üretilmiştir. 16*7cm ebatlarında 1,4lt hacmindedir.
Kapp Kaçarola (Tabansız) 14x7cm
Stokta var
817,84 ₺ KDV DahilKapp Kaçarola 304 kalite paslanmaz çelikten üretilmiştir. 14*7cm ebatlarında 1,1lt hacmindedir.
Kapp Kaçarola (Tabansız) 14x7cm
Stokta var
636,10 ₺ KDV DahilKapp Kaçarola 304 kalite paslanmaz çelikten üretilmiştir. 14x7cm ebatlarında 1,1lt hacmindedir.
Kapp Kaçarola (Tabansız) 16x11cm
Stokta var
772,41 ₺ KDV DahilKapp Kaçarola 304 kalite paslanmaz çelikten üretilmiştir. 16x11cm ebatlarında 2,2lt hacmindedir.
Kapp Kaçarola (Tabansız) 18x12cm
Stokta var
1.135,89 ₺ KDV DahilKapp Kaçarola 304 kalite paslanmaz çelikten üretilmiştir. 18*12cm ebatlarında 3lt hacmindedir.
Kapp Kaçarola (Tabansız) 18x8cm
Stokta var
1.045,02 ₺ KDV DahilKapp Kaçarola 304 kalite paslanmaz çelikten üretilmiştir. 18*8cm ebatlarında 2lt hacmindedir.
Kapp Kaçarola (Tabansız) 24×10,5cm
Stokta var
1.181,33 ₺ KDV DahilKapp Kaçarola 304 kalite paslanmaz çelikten üretilmiştir. 24×10,5cm ebatlarında 5lt hacmindedir.
Kapp Kaçarola (Tabansız) 28x14cm
Stokta var
1.817,42 ₺ KDV DahilKapp Kaçarola 304 kalite paslanmaz çelikten üretilmiştir. 28*14cm ebatlarında 7,6lt hacmindedir.
KAPP KAÇAROLA TABANLI 32X15 CM
Stokta var
2.726,14 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Boyut (ÇAP) | Ø32 cm |
| Yükseklik | 15 cm |
| Hacim | 12,1 Lt |
| Ağırlık | 2,62 Kg |
KAPP KAÇAROLA TABANSIZ 12X6 CM
Stokta var
681,53 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Boyut (ÇAP) | Ø12 cm |
| Yükseklik | 6 cm |
| Hacim | 0,7 Lt |
| Ağırlık | 0,38 Kg |
KAPP KAÇEROLA SÜZGEÇ 24X8 CM
Stokta var
1.635,68 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Boyut (ÇAP) | 24 cm |
| Yükseklik | 15 cm |
| Hacim | Lt |
| Ağırlık | 0,94 Kg |











