Mağaza
Kapp Gastronom Küvet 1/6
Stokta var
272,40 ₺ 998,81 ₺Fiyat aralığı: 272,40 ₺ - 998,81 ₺ KDV DahilKapp Gastronom Küvet 1/6
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
Kapp Gastronom Küvet 2/1
Stokta var
1.452,81 ₺ 3.813,63 ₺Fiyat aralığı: 1.452,81 ₺ - 3.813,63 ₺ KDV DahilKapp Gastronom Küvet 2/1
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
Kapp Gastronom Tepsi (Yapışmaz Paslanmaz Çelik) 1/1-20
Stokta var
2.315,42 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| MALZEME | 304 kalite paslanmaz çelik |
| ÖLÇÜ | 530*325 mm |
| YÜKSEKLİK | 20 mm |
| HACİM | 2,5 Litre |
| AĞIRLIK | 1,1 Kg |
KAPP GN KÜVET 1/1 65 DELİKLİ
Stokta var
1.180,41 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Boyut | 530*325 mm |
| Yükseklik | 65 mm |
| Ağırlık | 1,25 Kg |
KAPP GN KÜVET 1/2 65 DELİKLİ
Stokta var
862,61 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Boyut | 325*265 mm |
| Yükseklik | 65 mm |
| Ağırlık | 0,6 Kg |
KAPP GN KÜVET 2/1 150 DELİKLİ
Stokta var
4.676,24 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Boyut | 650*530 mm |
| Yükseklik | 150 mm |
| Ağırlık | 2,38 Kg |
KAPP GN KÜVET 2/1 65 DELİKLİ
Stokta var
2.587,82 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Boyut | 650*530 mm |
| Yükseklik | 65 mm |
| Ağırlık | 2,4 Kg |
KAPP GN KÜVET 2/3 65 DELİKLİ
Stokta var
1.044,21 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Boyut | 354*325 mm |
| Yükseklik | 65 mm |
| Ağırlık | 0,82 Kg |
KAPP GN KÜVET KAPAK 1/3
Stokta var
862,61 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Boyut | 325*265 mm |
| Ağırlık | 0,7 Kg |
KAPP GN KÜVET KAPAK CONTALI 1/1
Stokta var
1.725,22 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Boyut | 530*325 mm |
| Ağırlık | 1,24 Kg |
KAPP GN KÜVET KAPAK CONTALI 1/2
Stokta var
1.044,21 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Boyut | 325*265 mm |
| Ağırlık | 0,7 Kg |
KAPP GN KÜVET KAPAK CONTALI 1/4
Stokta var
862,61 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Boyut | 265*162 mm |
| Ağırlık | 0,38 Kg |











