Mağaza
KAPP ÇORBALIK KAPAKLI TB.SIZ 28*28
Stokta var
2.497,02 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Boyut (ÇAP) | Ø28 cm |
| Yükseklik | 28 cm |
| Hacim | 17,2 Lt |
| Ağırlık | Kg |
KAPP DONDURMA/ORDOVR MAKASI Ø39
Stokta var
544,80 ₺ KDV DahilTEKNİK ÖZELLİKLER
Malzeme: Paslanmaz Çelik
Boyut (ÇAP): 39 mm
Ağırlık: 0,126 Kg
KAPP DÜDÜKLÜ TENCERE 15 LT
Stokta var
22.972,60 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 kalite paslanmaz çelik |
| Boyut (ÇAP) | Ø32 cm |
| Hacim | 15 Lt |
| Yükseklik | 19 cm |
| Ağırlık | 6 Kg |
KAPP ELMA OYACAK
Stokta var
454,00 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Malzeme | 304 Kalite Paslanmaz Çelik |
| Ağırlık | 0,057 Kg |
KAPP FIRIN TEPSİ KAPAKSIZ 40*60*5cm
Stokta var
2.270,02 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| MALZEME | 304 kalite paslanmaz çelik |
| BOYUT (ÇAP) | 40*60 cm |
| YÜKSEKLİK | 5 cm |
| AĞIRLIK | 2,222 Kg |
KAPP FIRIN TEPSİ KAPAKSIZ 40*60*8cm
Stokta var
2.724,02 ₺ KDV Dahil| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| MALZEME | 304 kalite paslanmaz çelik |
| BOYUT (ÇAP) | 40*60 cm |
| YÜKSEKLİK | 8 cm |
| AĞIRLIK | 2,466 Kg |
Kapp Gastronom Küvet 1/1
Stokta var
681,01 ₺ 1.816,02 ₺Fiyat aralığı: 681,01 ₺ - 1.816,02 ₺ KDV DahilKapp Gastronom Küvet 1/1
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
Kapp Gastronom Küvet 1/2
Stokta var
408,60 ₺ 1.225,81 ₺Fiyat aralığı: 408,60 ₺ - 1.225,81 ₺ KDV DahilKapp Gastronom Küvet 1/2
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
Kapp Gastronom Küvet 1/3
Stokta var
317,80 ₺ 1.180,41 ₺Fiyat aralığı: 317,80 ₺ - 1.180,41 ₺ KDV DahilKapp Gastronom Küvet 1/3
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
Kapp Gastronom Küvet 1/4
Stokta var
272,40 ₺ 1.089,61 ₺Fiyat aralığı: 272,40 ₺ - 1.089,61 ₺ KDV DahilKapp Gastronom Küvet 1/4
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir











